Tiskové zprávy

Seniorka se ztratila ve městě, domů ji odvezli strážníci

Včera před polednem byla hlídka městské policie vyslána na ulici U Botanické zahrady, kdy důvodem měla být starší žena, která zde měla delší dobu bloudit.

Na místě nás kontaktovala žena, která nám vše oznámila a vedle ní se nacházela dvaaosmdesátiletá seniorka, která působila značně dezorientovaně. Po chvilce se nám podařilo zjistit, kde dotyčná bydlí a i vzhledem k panujícím teplotám jsme raději ženu odvezli přímo do místa bydliště a zde ji v pořádku předali jejímu partnerovi.